Fotorealistyczne
wizualizacje wnętrz

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje 3D pomieszczeń, które oferujemy jako dodatek do wizualizacji architektonicznych lub indywidualnie do prezentacji przykładowej lub sprecyzowanej aranżacji łazienki, kuchni lub innego pomieszczenia. Tworzone przez nas wizualizacje charakteryzują się przede wszystkim jakością i wysoką szczegółowością modeli.
Klient, który trafia do architekta lub projektanta wnętrz, aby złożyć zamówienie na projekt domu, wnętrza kuchni lub łazienki często ma tylko częściowe wyobrażenie dotyczące tego czego oczekuje. I to jest moment gdzie wizualizacje architektoniczne i wizualizacje wnętrz naprawdę się przydają. Są dosłownym mostem porozumienia pomiędzy projektantem a podmiotem zamawiającym. Wizualizacje 3D dają możliwość dzięki której projektant może przedstawić swoje założenia projektowe inwestorowi, a inwestor dokładnie wie co ma na myśli projektant.

Aranżacje wnętrz według projektu

Ten typ wizualizacji wnętrz wykonujemy według projektu architekta wnętrz. W zależności od wymogów i skali projektu dobieramy odpowiednie narzędzia. Główny koszt takiej wizualizacji jest zależny od powierzchni pomieszczenia oraz ilości przedmiotów do wymodelowania, które stanowić będą podstawę projektu. Zatem aranżacje wnętrz kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia powstaje ściśle według projektu wnętrza.

Przykładowe aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz mogą być również przykładowe według funkcjonalności pomieszczenia. Wykorzystujemy wtedy naszą inwencję twórczą oraz dostępne w naszej bazie modele 3D. Tego typu wizualizacje można wykorzystać na przykład jako rzuty 3D, do prezentacji podziału mieszkań w bloku, bliźniaku czy szeregowcu. Mogą to być również wizualizacje z perspektywy lokatora, również z przykładowym wyposażeniem według funkcjonalności pomieszczenia. Opcja ta jest oczywiście mniej kosztowna.

Co możemy stworzyć ?

  • Wizualizacje kuchni
  • Wizualizacje łazienek
  • Wizualizacje sypialni
  • Rzuty 3D / Przekroje
  • Powierzchnie biurowe
  • Powierzchnie magazynowe

Nie czekaj i zamów wizualizacje 3D

swojego wnętrza.

Zadzwoń lub napisz do nas
Skontaktuj się z nami

Co wyróżnia nasze wizualizacje wnętrz?

Odwzorowujemy model 3D budynku z detalami tak, aby wyglądał realistycznie a nie poglądowo.

Na gotowe modele 3D nakładamy wysokiej jakości tekstury, które mają za zadnie oddanie idei projektu budynku i jego materiałów wykończeniowych.

Oświetlamy sceny realistycznym oświetleniem, odpowiednim do wymogów i pory dnia.

Gdzie nas znaleźć?

Wizualizacje wnętrz oferujemy dla biur projektowych, architektów, deweloperów, projektantów wnętrz z miasta Poznań, Kalisz, Jarocin, Wrocław, Warszawa, Konin, Ostrów wielkopolski, Gorzów wielkopolski i każdego innego miasta. Działamy zdalnie.

Masz pytanie? Odpowiemy!